STOK

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanabilmesi için geniş ve nitelikli stok yapısı oluşturmak.

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Müşterilerimizin teklif isteme,sipariş verme,tedarik-nakliye şekli,ödeme-vade şekli gibi alış verişin tüm süreçlerindeki taleplerini net olarak değerlendirip,gerektiğinde her müşterimizin beklentisine uygun sunumlar yapmak.

HIZLI CEVAP

Müşterilerimizin tedarik etmekte güçlük çektiği ürünler başta olmak üzere tüm marka rulman ve ilgili ekipman ihtiyaçlarına en kısa sürelerde teklif sunabilmek.

ALTERNATİF YARATMAK / ÖZEL ÜRÜN TEDARİĞİ

Müşterilerimizce sürekli olarak ihtiyaç duyulan, özellikle standart imalatı bulunmayan özel rulmanlar için yurtdışındaki partner fabrikalarımız vasıtası ile alternatif ürün önerisi getirerek hem maliyet avantajı hem de tedarik kolaylığı imkanı sunabilmek.

YENİ ÜRÜNLERİN TESPİTİ

Sektörel gelişimlere paralel olarak, yüksek kaliteli ve alternatif üreticilere ait yeni ürünleri yurtdışı araştırmalarımızla tespit etmek, bu ürünleri müşterilerimizin dikkatine sunmak. Ürün gamımızı sürekli geliştirerek ihtiyaçların çeşitliliğine göre güncellemek.

YURTDIŞINDA TESLİMAT

Talebi olabilecek müşterilerimize Almanya, Fransa ve İngiltere’deki kendi şirketimiz ve partner şirketlerimiz kanalı ile tedarik etmek istedikleri rulman ve diğer endüstriyel ürünler için uygun fiyat ve teslimat koşulları altında yurtdışında (F.O.B.) teslimat yapabilmek.

İHRACAT

Müşterilerimizin serbest bölgelerde kurulu olması ya da yurtdışı şube ve kurumları bulunması halinde vergi avantajı sağlayan satışlar ( KDV- GV’ den muaf ) ve ihracat yapabilmek.

KONSİNYE ÇALIŞMASI

Müşterilerimizin stok yükünü paylaşmak ve maliyet avantajı sağlayabilmek adına,karşılıklı olarak imzalanacak sözleşmeler altında stoklu çalışabilir veya distribütörlüğünü ve ithalatını yürüttüğümüz markalar için konsinye çalışması yürütebilmek.

ACİL TEDARİK

Çok acil malzeme taleplerini karşılamak için 36 / 72 saat aralığında yurtdışından malzeme ithalatı gerçekleştirebilmek.