Mükemmelliği Hedefleriz

İşimizde uzmanız.
Yüksek başarıyı hedefler ve ona ulaşırız.
Yenilikçi ve yaratıcıyız.
Sürekli gelişimi destekleriz.

Biz Kimiz?

1989 yılında İstanbul Karaköy’de, rulman ithalatı yapmak üzere kurulmuş olan firmamız, zaman içerisinde ürün yelpazesini genişletmiş ve müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda alternatif çözümler sunma kabiliyetini arttırmıştır.

Bugün halen distribütörlüğünü yürüttüğümüz- sektöründe lider markalarımızın desteği ve gücüyle, farklı sektörlerdeki yüksek sayıda firmaya ayrıcalıklı hizmet / ürün sunmaya gururla devam etmekteyiz.

Şirketimiz, 26 yıllık tecrübesini yaptığı işlere yansıtarak müşterine sunduğu hizmeti en üst seviyeye taşımayı hedeflemektedir.

Yüksek başarıyı hedefler ve ona ulaşırız.

Hızlı, güvenilir, çözüm üreten yaklaşımımızla; müşterilerine maksimum alternatif ve faydayı sağlayan, sektörün en çok tercih edilen, lider tedarik noktası olmayı vizyon edinmekteyiz.
Misyonumuz; farklı sektörlerdeki birçok firmanın mekanik ihtiyaçlarına, kaliteli, hızlı, alternatif çözümler üretmektir. Kaliteli ürün ve hizmetin talep eden herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Akar rulman ailesi, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız, hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

İnisiyatif ve Sorumluluk Alırız

Etkin bireysel liderlik sergileriz.
İşimizin gereğini yapmak için harekete geçeriz.
Ekip olarak çalışırız.
Verimli ve yalın organizasyonlar kurarız.

Avantajlarımız

  • Kaliteli ve hızlı ürün / hizmet sunuyoruz
  • Alanında lider markalarımız
  • 36 / 72 saat içinde ithalat fırsatı sağlıyoruz
  • Konsinye çalışmamız
  • Müşteriye özel mekanik hareket çözümlerimiz
  • Yüksek know how ve tecrübemiz

Müşterimizi Mutlu Ederiz

Müşterimizin başarısı için çalışırız.
Kaliteli ürün ve hizmetlerimizle müşterimize değer yaratırız.
Müşterinin sesini dinleriz.
Önceliklerimizi; müşterimizin öncelikleri belirler.

Neden Akar Rulman?

Akar Rulman bugün, birçok farklı sektördeki firmanın rulman vb. mekanik ihtiyaçlarına Kaliteli ve Hızlı Çözümler üretmektedir. İhtiyaç dâhilindeki tüm ürünlerin en HIZLI şekilde tedarik edilmesi ve alternatif ürün & çözüm sunulması konusunda yeteneklerini geliştirmiştir.

Donanımlı ve tecrübeli kadrosuyla firmamız, müşteri ihtiyaçlarını yerinde tespit ederek, her türlü teknik desteği müşterilerine sunmaktadır. Gerektiğinde ürün / marka seminer & eğitimi de veren Akar Rulman, ihtiyaç duyulduğunda partneri olduğu üretici firma yetkililerinin de sürece katılımını sağlamaktadır.

Kalite Belgelerimiz

jas-anz
ons
iaf
eptda