RBC Dodge
Anasayfa » Akar Rulman Dodge Yataklı Rulmanlarda Artık Daha da Güçlü!

Türkiye Distribütörlüğünü yürüttüğümüz güçlü firmamız RBC Bearings Incorporated, ABB’nin DODGE Mekanik Güç İletim Sistemini Satın Aldı!

Endüstriyel, savunma ve havacılık sektörleri için yüksek mühendislik ürünü hassas rulmanlar ve ürünlerin önde gelen uluslararası üreticisi ve pazarlamacısı konumunda olan RBC Bearings Incorporated, DODGE mekanik güç aktarım bölümünün satın alımını tamamladı.

RBC Bearings’ in Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su  Dr. Michael J. Hartnett,  “DODGE takım arkadaşlarımızı RBC Bearings ailesine davet etmekten heyecan duyuyoruz. Bu işlemin tamamlanması, bu kombinasyonun büyük faydalarını gerçekleştirmenin ilk adımıdır. RBC Rulmanları, DODGE ve ABB, işlemi tamamlamak için gösterdikleri inanılmaz çabalar ve birleşik şirketin güçlü yönlerinden yararlanmaya başlamamızı sağlayacak. Sorunsuz, hızlı bir entegrasyon arayışları için, ekiplere teşekkür etmek istiyorum’’ diyerek, güç birliğinin olumlu etkilerinden bahsetti.

RBC Bearings, DODGE ile birlikte endüstriyel, havacılık ve savunma pazarları için yüksek performanslı kritik rulmanlar, bileşenler ve hareket kontrol ürünleri için güçlü marka bilinirliğine sahip lider bir üreticidir.

RBC Rulmanları Hakkında

RBC Bearings Incorporated, yüksek mühendislik ürünü hassas rulman ve bileşenlerin uluslararası üreticisi ve pazarlamacısıdır. 1919’da kurulan Şirket, temel olarak, çeşitli endüstriyel, havacılık ve savunma pazarları için gelişmiş tasarım, test ve üretim yetenekleri gerektiren yüksek düzeyde teknik veya geliştirmeye tabi rulman ürünleri ve bileşenleri üretmeye odaklanmıştır.