Haberler

TIMKEN Global ile varılan mutabakat sonucunda, Akar Rulman ile TIMKEN arasında Distribütörlük anlaşması imzalanmıştır.

“ Savunma Sanayi” ve “ Hassas Fener Mili Rulmanları” kategorilerinde taleplerinizi en uygun koşullarda karşılamaktan memnuniyet duyacağız.

...

Dünyanın önde gelen “Lineer Sistemler” üretici firmalarından olan Japon teknolojisinin bir klasiği “Nippon Bearing” ile yaptığımız Distribütörlük anlaşması ile Lineer alanında sizlere alternatifli tedarik ve hizmet imkanına kavuşmuş bulunuyoruz.

Yeni iş ortağımız NB-Nippon Bearing ile sizlere daha güçlü ve çözüm odaklı hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

...

Halen tedarikçisi olduğumuz ve SKT markası ile “Minyatür Hassas Bilye-Vida” üreticisi olan “Screwtech” firması ile distribütörlük anlaşması imzalanmıştır.

...

Idef’19 Fuarı’nda, Savunma Sanayi Başkanımız Sayın Prof. Dr. İsmail Demir, standımızı ziyaret ederek bizleri onurlandırmış ve ziyaretlerinde;

Her geçen gün güçlenen milli savunma sanayimiz için sunduğumuz, ürün ve mühendislik hizmetlerimiz hakkında bilgi almışlardır.

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

Ekim-Kasım 2019 tarihlerinde Türkiye Distribütörü olduğumuz RBC – SCHAUBLIN markamızın SUSPENSION PARTS ürün segmenti için İsviçre fabrikadan katılacak mühendislik ekibi ile beraber ürün tanıtım seminerleri düzenlenecektir.

...

Özellikle Savunma Sanayi sektörüne daha iyi hizmet sunabilmek ve sektörün ihtiyaçlarına daha hızlı çözüm üretebilmek amacı ile 10.09.2018 tarihinde Ankara irtibat ofisimiz hizmete açılmıştır.

    

 

 

...
Bu site WebWorks İstanbul tarafından hazırlanmıştır.