Kurumsal

HİZMET ANLAYIŞIMIZ :

1989 yılından beri edindiği tecrübesini yaptığı işlere yansıtarak müşterilerine sunduğu hizmeti en üst seviyeye taşımayı hedeflemektedir.

Donanımlı mühendislerimiz ve satış ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasında danışmanlık etmekte, gerek direk satış gerekse de proje bazlı çalışmalarda sadece tedarikçi olarak değil, tasarımdan seri üretime kadar tüm aşamalarda partner olarak hizmet vermektedir.

Şirketimiz, ihtiyaç duyulduğu takdirde, temsilcisi olduğumuz yurtdışı firmalarımızın mühendislerinin de katılacağı tanıtım ve eğitim toplantıları düzenleyerek müşterilerinin ihtiyaçlarına kusursuz ve kesin çözümler üretmektedir.

ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ VE PRENSİPLERİMİZ :

Stok Yönetimi :

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanabilmesi için geniş ve nitelikli stok yapısı oluşturmak

Hızlı Geri Bildirim : 

Müşterilerimizin tedarik etmekte güçlük çektiği ürünler başta olmak üzere, tüm rulman ve ekipman ihtiyacı için en kısa sürelerde teklif sunabilmek.

Optimum Tedarik Koşulları :
Acil malzeme taleplerini karşılamak için 36 – 72 saat aralığında yurtdışından malzeme ithalatı gerçekleştirebilme kabiliyeti.

Yurt Dışında Teslimat :
Talebi olabilecek müşterilerimize Almanya, Fransa ve İngiltere’deki kendi şirketimiz ve partner şirketlerimiz kanalı ile tedarik etmek istedikleri rulman ve diğer endüstriyel ürünler için uygun fiyat ve teslimat koşulları altında yurtdışında (F.O.B.) teslimat yapabilmek.

İhracat :
Müşterilerimizin serbest bölgelerde kurulu olması ya da yurtdışı şube ve kurumları bulunması halinde vergi avantajı sağlayan satış ve ihracat yapabilmek.

Konsinye Çalışması :
Müşterilerimizin stok yükünü paylaşmak ve maliyet avantajı sağlayabilmek adına, karşılıklı olarak imzalanacak sözleşmeler altında stoklu çalışabilir veya distribütörlüğünü ve ithalatını yürüttüğümüz markalar için konsinye çalışması yürütebilmek.

Alternatif Ürün Sunumu :
Müşterilerimizce sürekli olarak ihtiyaç duyulan, özellikle standart imalatı bulunmayan özel rulmanlar için yurtdışındaki partner fabrikalarımız vasıtası ile alternatif ürün önerisi getirerek hem maliyet avantajı hem de tedarik kolaylığı imkanı sunabilmek

Eğitim ve Proje Danışmanlığı :
Özellikle distribütörü olduğumuz markalara ait ürünlerin müşterilerimiz tarafından daha verimli kullanılabilmesi için talep halinde müşterilerimize mühendis kadromuz aracılığı ile eğitim verebilmek.

Yeni Ürünler Sunmak :
Sektördeki gelişmelere paralel olarak, yüksek kaliteli ve alternatif üreticilere ait yeni ürünleri yurtdışı araştırmalarımızla tesbit etmek,bu ürünleri müşterilerimizin dikkatine sunmak. Ürün gamımızı sürekli geliştirerek ihtiyaçların çeşitliliğine göre güncellemek.

Müşteri İlişkileri :
Müşterilerimizin teklif, sipariş, tedarik, nakliye, ödeme/vade gibi ticaretin tüm süreçlerindeki taleplerini net olarak değerlendirerek, gerektiğinde her müşterimizin beklentisine uygun sunumlar yapmak.

Bu site WebWorks İstanbul tarafından hazırlanmıştır.